06.09.2024 12:29

Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації надання внутрішньо переміщеним особам похилого віку, особам з інвалідністю соціальних послуг стаціонарного догляду, підтриманого проживання за принципом “гроші ходять за людиною”/КМУ від 06.08.2024 №888

d22635e7-d2d6-47f0-8c36-003b5ede3afd.png

Міністерство соціальної політики за результатами робочих зустрічей, що відбулися під головування заступника Міністра Уляни Токарєвої, спільно з представниками Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Національної соціальної сервісної служби, Державного підприємства „Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики Україниˮ, структурних підрозділів соціального захисту населення обласних, Київської міської військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг комунального та недержавного сектору презентує:

- алгоритми дій кожного учасника експериментального проекту;
- моделі організації надання соціальних послуг з догляду, зокрема підтриманого проживання та стаціонарного догляду;
- модель інклюзивного простору для надання соціальної послуги підтриманого проживання.

Всі презентаційні матеріали, записи зустрічей та контакти відповідальних осіб за реалізацію експериментального проекту можна переглянути, перейшовши за посиланням:

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСТАНОВИ КМУ №888 ВІД 06.08.2024

Алгоритм взаємодії Фонду між учасниками експериментального проекту

Організація інклюзивного простору для надання послуги підтриманого проживання

Модель організації надання соціальних послуг догляду

Підтримане проживання

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «Гроші ходять за людиною»