01.06.2023 09:34

РОБОЧА ГРУПА З ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

6631e7b0d15e1__photo_2024-02-15_11-53-13.jpg

Робоча група з питань громадської безпеки та відновлення Щастинської міської територіальної громади (далі – Робоча група) є дорадчо-консультативним органом, створеним з метою об'єднання зусиль громадськості, представників місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб, для впровадження громадських ініціатив, виявлення, обговорення, пошуку шляхів вирішення проблем та усунення негативних факторів, що впливають на стан громадської безпеки та відновлення території громади, протидії домашньому насильству, забезпечення жінкам і чоловікам рівних прав та можливостей, в тому числі для розвитку та зміцнення цих напрямів.

1.2. У своїй діяльності Робоча група керується Конституцією України та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, а також Положенням про Робочу групу з питань громадської безпеки та відновлення Щастинської міської територіальної громади

Про громаду

Переглядайте та аналізуйте інформацію про структуру громади, історію, дані статистики та звіти. Також корисна інформація для інвесторів та гостей.