07.09.2023 12:05

ВАКАНСІЯ на посаду державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»

5400 грн

ЦНАП м.Щастя

Кінцевий термін подачі документів: 2024-12-31 18:00:00

Щастинська міська військова адміністрація Щастинського району Луганської області шукає претендента на вакантну посаду державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Вимоги до кандидата:

Вимоги до кандидата на посаду державного реєстратора:

Повна вища освіта за спеціальністю правознавство за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою.

Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку).

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Резюме можна надсилати на електронну пошту адміністрації: shchastya@loga.gov.ua

Контактний телефон: 0664248791, начальник загального відділу Сидоренкова Ксенія.

Тимчасове місцезнаходження адміністрації в м. Луцьк