25.04.2024 13:39

ВАКАНСІЯ на посаду завідувача відділення з надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді КУ «Центр надання соціальних послуг»

6294 грн

ЦНСП

Кінцевий термін подачі документів: 2024-12-31 18:00:00

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Щастинської міської військової адміністрації Щастинського району Луганської області» шукає претендента на вакантну посаду завідувача відділення з надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді.

Вимоги до кандидата на посаду:

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра та спеціальностями за напрямом роботи відділення або повна вища освіта за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи у відповідній сфері діяльності – не менше ніж 3 роки або на посадах в інших відповідних сферах діяльності – не менше ніж 3 роки.

Резюме можна надсилати на електронну пошту ЦНСП Щастинської міської ВА: centrshastye@gmail.com

Контактний телефон: 0502653584, директор ЦНСП Щастинської міської ВА Романенко Тетяна.

Тимчасове місцезнаходження КУ "ЦНСП" в м. Луцьк