Зроблено в Україні: виробники Луганської області

⚡️З метою підтримки товаровиробників Луганщини Департаментом економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації ініційовано розроблення та формування каталогу «Зроблено в Україні: виробники Луганської області».

Платформа «Зроблено в Україні» - це потужний крок з боку держави в плані допомоги бізнесу з виходом на нові закордонні ринки, а також можливість покращення бізнес-клімату в Україні. Кожен українець має змінити свої споживчі звички і звертати увагу, де вироблений продукт, надаючи перевагу українському, місцевому товаровиробнику. Каталог покликаний надати замовникам інформацію про наявних регіональних товаровиробників і сприяти збільшенню попиту на товари, вироблені підприємствами Луганщини.

❗️Просимо вас долучитися до формування Каталогу та заповнити Анкету з метою збору пропозиції від бізнесу.

Прикріплені файли:

Анкета (шаблон)_