ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ ​​​​​​​UA-P-2024-03-21-006889-a

Найменування замовника: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Щастинської міської військової адміністрації Щастинського району Луганської області.

Найменування предмета закупівлі: Послуги з відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, дитячі путівки на території Івано-Франківської області.

Код національного класифікатора України: ДК 021:2015 - 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку.

Обґрунтування доцільності закупівлі. Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», розпорядженням начальника військової адміністрації від 22.12.2023 № 01/178 «Про бюджет Щастинської міської територіальної громади Щастинського району Луганської області на 2024 рік» (із змінами), відповідно до Програми оздоровлення і фінансового забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей Щастинської міської територіальної громади на 2024 рік затвердженої розпорядженням начальника військової адміністрації від 07.12.2024 №01/162 «Про затвердження Програми оздоровлення і фінансового забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей Щастинської міської територіальної громади на 2024», списків наданих закладом освіти Щастинської міської територіальної громади та заяв батьків.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Оздоровлення дітей, які проживають у громаді та є особливо вразливими до наслідків війни, та є внутрішньо переміщеними особами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Нормативам матеріально-технічного забезпечення дитячих закладів оздоровлення для надання послуг з оздоровлення та відпочинку, що відповідають вимогам законодавства України, у тому числі санітарного (відповідно до Державних санітарних правил розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.06.1996 № 172, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 24.07.1996 за № 378/1403).

Нормам забезпечення дітей повноцінним харчуванням у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку відповідно до фізіологічних потреб і енерговитрат та порядок організації харчування (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Вимогам пожежної безпеки (відповідно до Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом МВС від 30.12.2014 № 1417, зареєстрованим 05.03.2015 № 252/26697, Кодекс цивільного захисту). Наявність договорів на спостереження.

Нормативів розміщення дітей для оздоровлення та відпочинку на території, у будинках і приміщеннях дитячих закладів оздоровлення (відповідно до Державних санітарних правил і норм «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів» ДСанПіН 5.5.5.23-99, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26.04.99 № 23).

Штатним нормативам дитячих закладів оздоровлення (відповідно до Типових штатних нормативів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, затверджених наказом Мінсім'ямолодьспорту від 16.04.2009 № 1254, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 30.04.2009 за № 396/16412).

Нормативам безпеки життєдіяльності, згідно з законом України «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту та інші нормативно-правові акти з питань охорони праці та БЖД;

Нормативно-правовим актам, розпорядчим документам з питань протиепідемічної безпеки.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. При визначенні очікуваної вартості одиниці товару враховувалась інформація про ціни, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників відповідних послуг.

Очікувана вартість предмета закупівлі 840 000,00 грн. (Вісімсот сорок тисяч гривень 00 копійок).