28.11.2023 14:50
Проєкт USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я та Центрами контролю і профілактики хвороб (ЦКПХ)
![6568859441a53__додаток-2-до-листа-USAID.jpg 6568859441a53__додаток-2-до-листа-USAID.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/368/148051/6568859441a53__додаток-2-до-листа-USAID.jpg)
Кампанія розпочалась у жовтні 2023 року та триватиме до січня 2024 року включно
Інформаційна кампанія щодо важливості вакцинації людей віком понад 60 років покращить зміцнення здоров’я українців, вбереже їх від тяжких і летальних наслідків вірусних захворювань та зменшить навантаження на медичну систему. Це – важлива суспільна проблема, яку ми можемо вирішити спільними зусиллями
Також ця кампанія інформаційно підтримує діяльність обласних Центрів контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ). ЦКПХ за новою філософією системи громадського здоров’я в Україні покликані наближати послуги з імунізації до кожного українця і популяризувати імунізацію.
//schastinska-gromada.gov.ua/pub-info/74569-sanuisia-pikluisia-vakcinuisia
![додаток-1-до-листа-USAID.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/368/148059/додаток-1-до-листа-USAID.jpg)
![додаток-2-до-листа-USAID.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/368/148060/додаток-2-до-листа-USAID.jpg)