09.08.2024 14:54

ДП “ДІЯ” запустило нову мультимедійну платформу “UNITED 24 MEDIA”

ddb50fed-e3b3-4024-b03c-4396f5bf4f4f.jfif

“UNITED 24” (UNITED 24 MEDIA) – мультимедійна платформа, яка забезпечує інформування міжнародної спільноти про реальний стан безпекової ситуації та події в Україні, а також протидію російській пропаганді, популяризацію України у світі.

Вона є частиною фандрейзингової платформи UNITED24, яка була започаткована Президентом України Володимиром Зеленським 2022 року для збору коштів на підтримку нашої країни у відповідь на виклики, обумовлені повномасштабним вторгненням росії.

На платформі публікується широкий спектр контенту, включаючи новини, докладні звіти та мультимедійні матеріали. Вказаний проєкт керується Міністерством цифрової трансформації України.

Ключові аудиторії відповідають переліку країн, які найбільше підтримують Україну під час війни та виявляють великий інтерес до України. Це СШАВелика БританіяЄвропейський Союз і Канада. Проте контент United24 Media створено для охоплення широкої аудиторії, яка активно використовує соціальні мережі, YouTube та інші інтерактивні формати.

Вебсайт мультимедійної платформи доступний за посиланням: https://united24media.com/