29.07.2024 14:04

Вшанування пам’яті жертв трагедії у Оленівці

604f2bd3-3da1-4ff9-840a-45f66c530619.jpg

Рівно рік тому, в ніч з 28 по 29 липня, на території колонії №120 в Оленівці відбулося масове жорстоке вбивство українських військовополонених. Росіяни підірвали барак, куди напередодні перевели 193 азовців.

Вибух у підконтрольній росії Оленівці, який забрав життя більше п’ятдесяти українських військовополонених, став черговим жахливим воєнним злочином путінського режиму щоб приховати нелюдські військові злочини та тортури над українськими військовополоненими.

Відплата за цей злочин, як і за кожен злочин вчинений проти українського народу обовʼязково буде.

Вічна памʼять українським Героям!